Trend

TYT Geri Sayım 2023, TYT Kaç Gün Kaldı?

TYT ne zaman? Sayfada yer alan TYT geri sayım 2022 sayacı ile TYT’ye kaç gün kaldı kolayca öğrenebilirsiniz.

Temel Yeterlilik Testi
TYT Tarihi:
17 Haziran 2023

TYT Geri Sayım 2023

TYT Geri Sayım Sayacımız 4 ayrı bölümden oluşuyor ve gün, saat, dakika ve saniye cinsinden hesap yaparak 2023 TYT kaç gün kaldı gerçek zamanlı olarak gösteriyor.  Sayaç eğer çalışmıyorsa lütfen sayfayı [F5] tuşuna basarak yenileyiniz.

2022 AYT Geri Sayım sayacı için, zuuh.net/ayt-geri-sayim-kac-gun-kaldi bağlantısını ziyaret edin.

 

TYT Kaç Gün Kaldı?

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) sınav takvimi her ne kadaryayınlanmış olsa da pandemi nedeniyle kesin bir tarih vermek  doğru değildir. Fakat yinede güvenilir kaynaklardan ve ÖSYM sınav takvimine göre; Başvurular 04.02.2022 ve 02.03.2022 tarihleri arasında, TYT sınavın ise 18 Haziran 2022 tarihinde saat 10:00’da ‘da gerçekleşecek. Güncel tarihler gelene kadar bu tarihleri referans almakta fayda olacaktır.

11 ve 12. sınıf öğrencileri TYT sınav tarihinden önce tüm konuları yetiştirebilmek için gece gündüz demeden  ders çalışıyor. Bazı öğrenciler dershanelere giderken, bazı öğrenciler devletin sağladığı hafta sonu kurslarına, bazıları da evde yada kütüphanelerde çalışmayı tercih etmektedir. Peki öğrencilerin izlemesi gereken konu önceliği nasıl olmalı?

Konulara çalışırken elbette TYT ‘ye kalan zamanı bilmek ve soru sayısı yüksek konulara göre bir program oluşturup, o programa uygun hareket etmek gerekmektedir. Bunun için aşağıdaki bağlantıda yazan konulara çalışabilirsiniz.

TYT konuları ve konu dağılımları için, zuuh.net/tyt-konulari-konu-dagilimi/ bağlantısını ziyaret edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu