Boyama Sayfaları

Barbie Boyama Sayfaları PDF İndir

Okul öncesi öğrencileri için hazırlanmış, görsel zeka ve yaratıcılığı geliştiren, birbirinden güzel Barbie boyama sayfaları zuuh.net’te sizleri bekliyor. Barbie Boyama PDF dosyaları ile çocuklar artık nesneleri ve renkleri daha kolay tanıyabilecek. Kız çocuklarının favori oyuncak bebeği olan Barbie 1990’lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satan oyuncağıdır. Zamanla dev bir marka haline gelen Barbie ile ilgili bir çok giysi, oyuncak, çizgi-film ve  sinema filmi de bulunmaktadır.

Bir çok öğretmen ve veli çocukların Barbie (Barbi) karakterine karşı olan ilgilerini biliyordur. Zuuh olarak çocukların bu ilgilerini boyama etkinliklerinde de görebilmek adına sizler için bu harika boyama sayfası pdf dosyaları hazırladık. Bu dosyalarını bir yazıcı/fotokopi makinesi  yardımıyla A4 kağıdına yazdırabilir ve boyama etkinliklerinizde kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki görsellerin yer aldığı 36 sayfalık Barbie Boyama Kitabı PDF dosyasını indirmek için buraya tıklayın.

Barbie Boyama Sayfası PDF İndir

barbie boyama barbie boyama pdf barbie boyama indir
Barbie Boyama Sayfası İndir barbie prenses boyama barbie boyama oyunu
barbie fotokopi barbie boyama resmi barbie boyama 3
barbie boyama sayfası yazdır blank blank
blank blank blank
blank blank blank
blank blank blank
blank blank blank
blank blank blank
blank blank blank
blank blank blank
blank blank blank

Yazdırılabilir boyama sayfalarını açabilmek için cihazınıza Adobe Reader benzeri yüklü bir PDF görüntüleme programının veya uygulamasının olması gerekmektedir. Eğer cihazınızda böyle bir program yoksa buradan  indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu